KONST / Litografier / Färglitografi 13956127
nr 1395 6127
Björn Hedlund
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad, daterad -83, yttermått inklusive ram: 69x59cm
Björn Hedlund, svensk illustratör och bild- och textilkonstnär född 1932 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:03:41
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Björn Hedlund
Läs mer om Björn Hedlund